استفاده از اتورک به عنوان نرم افزار مدیریت کارهای روزانه

نرم افزار مدیریت کارهای روزانه از نرم افزارهایی هستند که کمک می‌کنند کارها را سریع‌تر و هوشمندانه‌تر انجام بدهیم. اگر شما هم همیشه در تلاش برای مدیریت بهتر زمان خود و برنامه‌ریزی برای وظایف هستید، این نرم‌افزارها می‌توانند به شما کمک کنند. از ابزارهای متنوع مدیریت کاری مانند تقویم، لیست وظایف و هشدارهای زمانی گرفته تا قابلیت‌های پیشرفته‌تر مانند اتوماسیون و اشتراک گذاری وظایف، این نرم‌افزارها به شما کمک می‌کنند تا به طور موثر و کارآمدتر وظایف خود را مدیریت کنید. مهم نیست که از نرم افزار ثبت کارهای روزانه برای کارهای روزانه شخصی استفاده می‌کنید یا کارهایی که باید برای شغلتان انجام بدهید در هردوصورت این ابزارها کارها را برای شما هدفمندانه خواهند کرد.
شما از پلتفرم مدیریت کسب و کار هوشمند اتورک به عنوان نرم افزار مدیریت کارهای روزانه نیز می‌توانید استفاده کنید و در این قسمت از وبسایت اتورک هم باهم مروری داریم بر این که چطور می‌توان از این نرم افزار برای کارهای روزانه استفاده کرد.

ثبت نام در اتورک به عنوان نرم افزار مدیریت کارهای روزانه

Atwork register FA

اگر هنوز در اتورک ثبت نام نکردید و اکانت کاربری ندارید ابتدا از این صفحه ثبت نام کنید تا به پنل دسترسی پیدا کنید https://atwork.ir/register/
در صورتی که هرگونه سوالی درباره چگونگی ثبت نام داشتید این ویدئو مخصوص شماست:

ویدئوی ثبت نام در اَتورک

اولین باری که وارد پنل خود می‌شوید از شما 3 سوال می‌پرسیم که بدانیم چه پنلی بیشتر مناسب شماست، لطفا سوالات را بر اساس نیازهای خود پاسخ بدهید.

ساخت فضای کار شخصی

نرم افزار اَتورک پنلی قابل شخصی سازی است به این معنا که بر اساس نیاز خود می‌توانید آن را تغییر بدهید. اینجا ما قصد داریم از اَتورک به عنوان نرم افزار مدیریت کارهای روزانه استفاده کنیم به همین منظور ابتدا در فضای شخصی خود یا همان My Space یک Task Sheet یا Sheet می‌سازیم.
حالا نوبت انتخاب ستون است برای ستون‌ها دست شما را باز گذاشتیم و می‌توانید ستون‌ها را بر اساس انواع دیتا تایپ‌ها انتخاب کنید مثل تکست، تاریخ، لیبل یا برچسب، عدد، آپلود فایل و… .
فرض کنید شما می‌خواهید پنل خود را شبیه به یک To-Do-List کنید برای این کار کافیست یک ستون تایتل Title و یک ستون برای Description یا توضیحات و یک ستون هم برای تیک یا لیبل زدن بسازید.
حالا کارهای خود را در سطور وارد کنید و به تبع در ستون عنوان یا تایتل نام کار، در توضیحات اگر نیاز به توضیح خاصی هست توضیح را وارد کنید. شما یک جدول هوشمند دارید که هرزمانی که کارهایتان را انجام دادید می‌توانید آنها را تیک بزنید.

جمع بندی:

  • ورود به فضای کاری من یا My Space
  • ساخت Sheet جدید برای تبدیل آن به To-do-list
  • انتخاب ستون‌های مورد نیاز برای جدول
  • وارد کردن اطلاعات در سطرهای جدول

Build To-do-list with Atwork

استفاده هوشمندانه از نرم افزار مدیریت اتورک

تا اینجا یک جدول هوشمند در پنل اتورک ساختیم اگر کارهای کمی دارید و پیچیدگی خاصی هم ندارند به احتمال زیاد همین جدول هم برای شما کافی خواهد بود اما از آنجایی که اتورک امکانات متنوعی دارد می‌توانید بازهم هوشمندانه‌تر از این پنل استفاده کنید.
امکانات دیگر اَتورک برای داشتن نرم افزار مدیریت کارهای روزانه‌ی هوشمندتر:

  • افزودن ستون تاریخ و مشخص کردن زمان انجام کارها.
  • به اشتراک گذاری جدول کارها با افراد دیگر برای مثال اعضای خانواده یا همکاران.
  • آپلود فایلهای مرتبط با هر کار.
  • استفاده از امکان اعلان‌ها.
  • و از همه جذاب‌تر استفاده از هوش مصنوعی اتورک برای رسیدن سریع‌تر شما به پاسخ سوالات.
 

اطلاعات بیشتر درباره‌ی سایر امکانات اَتورک