فرم ساز اَتورک

ساخت آسان انواع فرم

با استفاده از فرم ساز اتورک چند فرم ایجاد کنید، به راحتی آن‌ها را به اشتراک بگذارید و داده‌های خود را به صورت کارآمد با پنلی هوشمند مدیریت کنید.

form-builder

بدون نیاز‌به کدنویسی

رایگان

آنلاین

آسان

بی‌نیاز از ورود دستی اطلاعات

هنگامی که کسی فرم شما را تکمیل می‌کند، داده‌ها به طور خودکار در شیت اتورک شما ظاهر می‌شوند. نیازی به ورود دستی داده‌ها نیست و در صورت تمایل، می‌توانید از داده‌ها خروجی اکسل بگیرید.

task-management
Atwork dashboard english

گزارش حرفه‌ای با فرم ساز اَتورک

از داشبورد شگفت‌انگیز اتورک برای تحلیل یافته‌های خود استفاده کنید. با فرم ساز اتورک، به هیچ ابزار دیگری نیاز ندارید، فقط فرم خود را بسازید و از داده‌های خود در یک نگاه لذت ببرید.

فرم‌های خود را هوشمندانه به اشتراک بگذارید

با فرم ساز اتورک، فرم خود را به راحتی با همکاران یا هر کسی که می‌خواهید به اشتراک بگذارید و آن‌ها را دعوت کنید تا نتایج را مشاهده یا در آن مشارکت کنند.

share Atwork form builder
share Atwork form builder

اشتراک‌گذاری فرم‌ها در وبسایت یا شبکه‌های اجتماعی

در پنل اتورک خود، به راحتی فرم بسازید، URL آن را دریافت کنید و در وبسایت یا شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید، فرم را به کارکنان خود ارسال کنید تا با موبایل به راحتی آن را پر کرده و برای شما ارسال نمایند.

فرم ساز اَتورک یکی از امکانات این پلتفرم یکپارچه است بنابراین در صورت داشتن اکانت کاربری در اَتورک نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای استفاده از فرم ساز نیست. برای داشتن اکانت نیز از این لینک استفاده کنید: لینک ثبت نام اَتورک

بله امکان به اشتراک گذاری فرم‌های ساخته شده در پنل اَتورک با همکاران و افرادی که عضو اَتورک نیستند وجود دارد.

فرم ساز اَتورک به شما امکان می دهد فرم های سفارشی شده را برای اهداف مختلف مانند نظرسنجی، جمع آوری بازخورد، ثبت رویداد و موارد دیگر ایجاد کنید. این فرآیند جمع آوری اطلاعات را ساده می کند و مدیریت داده ها را مدرن می کند.

خیر، فردی که فرم را می‌سازد این امکان را دارد که اجباری بودن یا نبودن هر فیلد را مشخص کند.