نرم افزارهای مورد نیاز همه شرکت و کسب و کارها 2024

نرم افزارهای مورد نیاز همه شرکت و کسب و کارها

در جامعه‌ای قرار داریم که همواره کسب‌وکار و شرکت‌ها برای بهبود وضعیت خود و دریافت میزان بیشتری از سود بازار هستند؛ شاید بگویید نفس و اصالت شروع هرکسب‌وکاری همین موضوع است اما تفاوت زمان حال با حتی 10 سال قبل در این است که امروزه اگر در جستجوی مدرنیزه کردن خود و محیط کاری نباشیم حتما یکی از رقبا یا شاید بسیاری از آنها با استفاده از هوش مصنوعی یا سایر ابزارهای پیشرفته که همواره بر شمار آنها افزوده می‌شود با سرعتی بیش از همیشه از ما پیشی بگیرند؛ پس باید همواره بروز باشیم.
در این بخش از وبسایت اتورک به شما آموزش می‌دهیم که دیگر نیازی به نگرانی از بابت پیشرفت سرسام آور تکنولوژی ندارید اگر بدانید شرکت‌ها در دنیای امروز به چه نرم افزارهایی نیاز دارند و بهترین این نرم افزارها باید چه ویژگی‌هایی داشته باشند. یکی از مزایای پیشرفت تکنولوژی این است که امکان پیدا کردن نرم افزارهای اداری با قیمت های ارزان و حتی رایگان نیز هست. این متن را به افرادی که اولین تجربه مدیریت خود را آغاز کردند یا در ابتدای راه هستند توصیه می‌کنم چون در ادامه بررسی می‌کنیم که چه نرم افزارهایی نیاز ضروری هر شرکتی هستند و چطور می‌توانیم از دانلود صدها نرم افزار و هدر رفت منابع و اطلاعات جلوگیری کنیم.
پیش از آنکه وارد مقاله بشویم شاید جالب باشد که بدانید وب‌سایت research.com که از معتبرترین وب‌سایت‌ها در زمینه‌ی آمار در جهان است در رابطه با استفاده از تکنولوژی و نرم افزارها در پایان سال 2023 و نیمه ابتدایی سال 2024 این آمار را اعلام کرده است: 64% از شرکت‌ها برای بقای کسب‌وکار خود تا پایان سال 2023 نیاز به ایجاد مدل‌های جدید فناوری دیجیتال دارند و این در حالی است که 21% از شرکت‌ها کافیست که فناوری فعلی خود را ادامه بدهند. پس ما معتقدیم که بسیاری از شرکت‌ها نیاز دارند که فناوری خود را بهبود ببخشند که استفاده از نرم افزارهای مدرن و ترجیحا نرم افزارهایی که از هوش مصنوعی در آنها استفاده می‌شود بخشی اساسی از این موضوع خواهد بود و رابطه‌ی مستقیمی با بقای شرکت‌ها دارد.
ما تلاش می‌کنیم اینجا برای صاحبان کسب‌وکارها یا افرادی که به نوعی در سازمان‌ها مشغول به کار هستند درک واضح‌تری از نقش نرم افزارها ایجاد کنیم.

آمارهایی درباره‌ی نرم افزارهای تجاری

جنبش تحول دیجیتال با ظهور فناوری مدرن مدت‌ها قبل از سال 2020 آغاز شد، اما همه‌گیری کوید-19 مطمئناً نقش بسزایی در شتابدهی دیجیتال داشت. (Twilio, 2020). ایجاد شدنِ نیاز به کار از خانه موجب به وجود آمدن نوآوری و اکتشاف در سال‌های اخیر شد که دیگر نمی‌توان دنیا را بدون آنها تصور کرد؛ تغییراتی مانند هوش مصنوعی (AI)، ماشین لرنینگ (ML)، واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده (AR).
برای حفظ و بهبود بیشتر این تغییرات، هزینه‌های مربوط به تحول دیجیتال نیز باید افزایش یابد. در واقع، پیش‌بینی می‌شود که هزینه‌های تحول دیجیتال تا سال 2026 با نرخ رشد مرکب سالانه (CAGR) 16.3 درصد طی پنج سال به 3.4 تریلیون دلار برسد (International Data Corporation، 2022). به‌طور همزمان، شرکت‌ها نیز اگر می‌خواهند جایگاه خود را در بازار حفظ کنند، باید تحولات دیجیتالی را در کسب‌وکار خود به کار بگیرند و آن را بپذیرند تا از بازار عقب نمانند.
در این تصویر کشورهایی را مشاهده می‌کنید که استارت آپ‌ها در آنها بیشترین میزان استفاده از تکنولوژی را دارند.

startups technology

آمارها نشان می‌دهند که کسب‌وکارهای کوچکتر اغلب راحت‌تر آماده‌ی استفاده از تکنولوژی‌های جدید هستند. بر اساس پژوهش‌هایی که در دوران همه‌گیری کرونا انجام شد پژوهشگران به این نتیجه رسیدند نقطه‌ی مشترک کشورهایی که در صدر جدول استفاده‌ی بهتر از تکنولوژی قرار دارند این است که آنها آماده شدند که همه‌ی مصرف کننده‌هایشان از تکنولوژی استفاده کنند و برای شکوفا شدن ایده‌ها و موفقیت استارت آپ‌ها سرمایه‌گذاری کردند و این سرمایه‌گذاری از زمان کرونا آغاز شده و حالا در حال دست‌یابی به نتیجه‌ی آن هستند.
این موضوع را نباید نادیده بگیریم که کشورهایی که درآمد بیشتری دارند هم سهم بیشتری از تکنولوزی را در سالهای اخیر به دست آوردند که برخی از آنها عبارتند از:

startups technology

تنها سه کشوری که کسب‌وکارهای تثبیت‌شده‌ای داشتند از فناوری‌های دیجیتال بیشتری هم نسبت به استارت‌آپ‌ها استفاده می‌کردند، آفریقای جنوبی، جمهوری کره و فرانسه بودند. این موضوع  به دلیل عدم دسترسی و مقرون به صرفه بودن و عدم علاقه‌ی استارت‌آپ‌ها به فن‌آوری‌های جدید و احتمال ماندگاری کسب‌وکارهای قدیمی‌تر از کسب‌وکارهای جدیدتر حتی در طول همه‌گیری کرونا دلیل آمارهاست.
این گزارش نشان می‌دهد که استارت‌آپ‌ها می‌توانند دست بالا را داشته باشند، زیرا تمایل بیشتری به استفاده از راه‌حل‌های دیجیتال دارند. به هر حال دیدیم که این موضوع همیشه درست نیست. کسب‌وکارهای قدیمی و معروف ممکن است برای سازگاری با این تغییر دیجیتال به زمان، منابع یا تشویق بیشتری نیاز داشته باشند، به همین دلیل است که بسیاری از راه‌حل‌های آنلاین به صورت رایگان ارائه می‌شوند یا با آزمایش‌ها و نمایش‌های نمایشی ارائه می‌شوند تا کسب‌وکارهای قدیمی‌تر هم بررسی کنند که می‌خواهند از تکنولوژی جدید استفاده کنند یا خیر.

چطور کرونا به تحول دیجیتال کمک کرد؟

بیشتر شرکت‌های شرکت کننده در مطالعه‌ای اخیر تصمیم گرفتند حتی در حالی که برای منابع دیگر صرفه‌جویی می‌کنند، بیشتر برای دستیابی به فناوری‌های دیجیتال هزینه کنند. در واقع، 65 درصد از کسب و کارها بودجه‌ی خود را به طرح‌های دیجیتال اختصاص دادند، 25 درصد هیچ تغییری در تخصیص نداشتند و تنها 7 درصد بودجه دیجیتال خود را کاهش دادند (مک کینزی، 2021).
این تخصیص بودجه می‌تواند مفید تلقی شود زیرا تحولات دیجیتال راه حل‌های مختلفی را ارائه می‌دهد که به کسب و کارها کمک می‌کند بتوانند سهم بیشتری از بازار را از آنِ خود کنند. یکی از این راه حل‌ها استفاده از نرم افزارهای مقرون به صرفه به عنوان سرویس (SaaS) یا برنامه های کاربردی مبتنی بر ابر است که نیازی به نصب سخت افزار ندارند و سخت افزار آنها توسط ارائه دهندگان نگهداری می‌شوند.

میزان استفاده از نرم افزارهای اداری مهم

در ادامه هر نوع نرم افزار به تفصیل مورد بحث قرار خواهد گرفت. با این حال، برای کمک به شما در به دست آوردن یک دید کلی از بازارهای خاص آنها، پیش‌بینی‌های زیر را برای شما شرح داده‌ایم. در نتیجه، این موارد نیز با افزایش بازارهای SaaS و تحول دیجیتال مرتبط هستند:

نرم افزارهای PMS یا مدیریت پروژه

PMS در واقع میزان پیشرفت پروژه را اندازه‌گیری می‌کند. ارزش بازار آن در سال 2020 5.37 میلیارد دلار بود و انتظار می‌رود تا سال 2026 با CAGR 10.67٪ به 9.81 میلیارد دلار برسد (Research and Markets, 2021).

نرم افزارهای ارتباطی و ارسال پیام

ارزش بازار نرم افزارهای پیام‌رسال آن در سال 2021 816.41 میلیون دلار بود و انتظار می رود تا سال 2027 با CAGR 11.8٪ به 1.78 میلیارد دلار افزایش یابد (The Insight Partners، 2020).

نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری

CRM یا نرم افزار مدیریت مشتریان که ارزش آن در سال 2022 69.13 میلیارد دلار است و پیش بینی می‌شود تا سال 2027 با CAGR 11.72٪ به 120.30 میلیارد دلار افزایش یابد (Statista، 2022).

نرم افزارهای حسابداری

در رابطه با نرم افزارهای حسابداری باید گفت که در سال 2020، ارزش آن 11.9 میلیارد دلار بود و تا سال 2030 با CAGR 19.6٪ به 70.2 میلیارد دلار افزایش خواهد یافت (Allied Market Research، 2022).

نرم افزارهای منابع انسانی

نرم افزار منابع انسانی که در سالهای اخیر شاهد رشد استفاده از آنها بودیم با ارزش 15.59 میلیارد دلاری در سال 2020 با CAGR 10.10 درصدی تا سال 2028 به 33.57 میلیارد دلار خواهد رسید (تحقیقات بازار تأیید شده، 2022).
ثبات پیش‌بینی‌شده این نوع نرم‌افزارهای تجاری تضمین می‌کند که سرمایه‌گذاری‌های انجام‌شده در آن‌ها تا حد زیادی بازده خواهد داشت، نه تنها به دلیل مزایای آن در طول همه‌گیری، بلکه پس از آن. علاوه بر این، راه‌حل‌های مرتبط نزدیک مانند نرم‌افزار مدیریت درایور یا همان مدیریت فایلها، سیستم‌های مدیریت موجودی و راه‌حل‌های هوش تجاری ارزش بیشتری به پشته‌ی فناوری سازمان می‌افزایند.
از آنجایی که کسب‌وکارها شروع به روبه‌رو شدن با کاهش استرس پس از همه‌گیری می‌کنند، چیزی که مصرف‌کنندگان در حال حاضر به دنبال آن هستند، یک سیستم نرم‌افزاری است که راه‌حل‌های انعطاف‌پذیر و کارآمدی را برای رشد کسب‌وکارشان در دنیای متحول دیجیتال و دنیای پسا کووید ارائه می‌کند (McKinsey, 2020). .

صنعت SaaS به اندازه رشد تحول دیجیتال ثابت است. در واقع، انتظار می‌رود بازار SaaS از 121.334 میلیارد دلار در سال 2020 به 702.19 میلیارد دلار تا سال 2030 با CAGR 18.82 درصد رشد کند (Allied Market Research، 2022). جدای از این، SaaS طیف وسیعی از راه حل‌ها را ارائه می‌دهد، مانند نرم افزارهای تجاری مختلف که هر بخش از یک شرکت ممکن است به دنبال آن باشد. برخی از این راه حل ها عبارتند از نرم افزار مدیریت پروژه (PMS)، نرم افزار ارتباطات، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، نرم افزار حسابداری و نرم افزار منابع انسانی (HR).

ترند نرم افزارهای سازمانی مختلف

با آمارهای بالا تلاش کردیم که به تصمیم گیرندگان کمک کنیم دید خوبی از آینده‌ی وضعیت نرم افزارهای اداری و تکنولوژی بدهیم و بتوانید رشد بالقوه این موضوع را بهتر درک کنید. در اینجا چند روند و ترند وجود دارد که فکر می‌کنیم می‌تواند خریداران بالقوه را بیشتر به سمت خرید سوق دهد:
در این موضوع نیز شکی نیست که محبوبیت روزافزون فناوری های مختلف، راه تحول دیجیتال را برای انواع مختلفی از فناوری ها مانند هوش مصنوعی، VR، AR و ML هموار کرد. اینها در نرم‌افزارهای تجاری به وفور در حال استفاده هستند و برای ساده‌سازی و خودکارسازی فرآیندهایی مانند تولید خط مشی برند و مواردی از این دست استفاده می‌شوند. علاوه بر این، این فناوری‌ها تجربیات همه‌جانبه‌ای را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند که می‌تواند باعث فروش و افزایش بهره‌وری کاربران شود.
افزایش سریع کاربران موبایل و شبکه های اجتماعی موجب شد که امروزه، حدود 6.56 میلیون کاربر تلفن هوشمند و بیش از 4.26 میلیارد کاربر رسانه‌های اجتماعی در سال 2021 وجود داشته باشد (Statista، 2022).
با وجود مصرف کنندگان جوان در بازار، این اعداد همچنان افزایش خواهند یافت. صاحبان مشاغل باید روش تبلیغات و نحوه‌ی فروش محصولات و خدمات خود را تغییر دهند تا پاسخگوی نیاز مصرف‌کنندگان جدید باشند. نرم‌افزار تجاری که نسخه‌های برنامه‌ی گوشی‌های هوشمند را ارائه می‌دهد و با برنامه‌های تجارت الکترونیک ادغام می‌شود، بهترین راه برای رویارویی با این ترند است (اتاق بازرگانی ایالات متحده، n.d.).
با وجود این که پویایی و سرعت استفاده از تکنولوژی مانند دوران شیوع کرونا نیست اما شرکت‌ها شروع به سرمایه‌گذاری در فناوری‌های دیجیتالی کرده‌اند که شامل بهترین نرم‌افزار مدیریت پروژه‌ها و حتی پروژه‌های ساخت‌وساز امروزی است. به عنوان مثال، پس از تسریع تحول دیجیتال در اوج همه‌گیری، 51 درصد از شرکت‌ها سرمایه‌گذاری در فناوری‌های دیجیتال را مزیتی رقابتی به نسبت رقبا می‌دانند. علاوه بر این، 28٪ از شرکت ها مایل به سرمایه گذاری در آن هستند تا با سرعت صنعت همگام شوند، در حالی که تنها 11٪ آن را راهی برای حفظ عملکرد خود می‌دانند (مک کینزی، 2021). این اعداد نشان می‌دهد که اکنون که همه‌گیری به کسب‌وکارها فرصتی برای کشف این فناوری‌های دیجیتالی داده است، زمان آن فرا رسیده است که از آنها برای ارائه خدمات منحصر به فرد استفاده کنیم.

با وجود آن که کرونا فرصت خوبی برای استفاده از تکنولوژی فراهم کرد اما حالا که در دوران پساکرونا هستیم باید این واقعیت را هم بپذیریم که برخی از نرم افزارها نیاز به بهبود دارند و برخی صنایع نیازی خاص دارند که باید برای آنها نرم افزارهای ویژه‌ای تهیه شود یا حتی نرم افزاری نیاز به حذف از بازار داشته باشد.
نرم افزارهای مخصوص کسب و کارها که راه‌حل‌هایی همه جانبه برای تغییرات ناگهانی یا مدیریت بحران ارائه می‌دهند برای هر کسب‌وکاری موثر خواهند بود. نرم افزارهای مدیریت بحران به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد که در مواقع بحران انعطاف‌پذیر شوند و کمتر ضرر کنند چرا؟ زیرا راه‌حلی دارند که نه تنها آنها را سرپا نگه می‌دارد، بلکه از ضربه‌هایی که موقعیت‌های استرس‌زا به شرکت وارد می‌کند نیز جلوگیری می‌کند (The Enterprisers Project, n.d.).

covid bussines digital technology

با توجه به ترند نرم افزارهای تجاری، تصمیم‌گیرندگان اصلی می‌توانند دید بهتری نسبت به نحوه‌ی کار و استراتژی امور روزانه‌ی خود با استفاده از نرم افزار مناسب داشته باشند. ریسرچ دات کام لیستی از 15 نرم افزار را بر اساس نوع کسب و کار بررسی کرد که می‌توانند راه‌حل‌های مناسبی را برای هر نوع یا اندازه‌ای شرکت ارائه دهند. این لیست عبارت است از:

نرم افزار اداری مدیریت پروژه

نرم افزار مدیریت پروژه (PMS) یک راه‌حل همه جانبه برای برنامه‌ریزی و پیگیری پروژه‌هاست که همه چیز را در یک مکان برای تیم‌ها فراهم می‌کند. به غیر از کمک به مدیران پروژه در نوشتن سریع طرح پروژه، عملکردهای اصلی PMS شامل ابزارهای همکاری، خدمات مرتبط با زمان و زمان بندی و مدیریت وظایف می‌شود. معمولاً نرم افزار مدیریت پروژه گروهی از سیستم‌های نرم افزاری است؛ اینجاست که مزیت نرم افزار مدیریت وظایف و پروژه‌ی اتورک مشخص می‌شود؛ ما در اتورک یک سیستم یکپارچه برای مدیریت وظایف و پروژه در اختیار شما قرار دادیم و همه چیز را در یک جا و با یکبار ورود به پنل اتورک خواهید داشت و نیازی به نصب یا استفاده از ده‌ها نرم افزار ندارید. دقیق‌تر بگویم در حال حاضر شرکت‌های بسیاری برای مدیریت وظایف گروه ها از نرم افزارهایی مثل Trello یا Space در ایران یا Asana در سطح بین المللی استفاده می‌کنند.

آسانا و اتورک | Asana VS Atwork

در اینجا نرم افزار مدیریت پروژه اتورک را با Asana که در لیست وبسایت research آمده مقایسه می‌کنیم.

Asana VS Atwork

در واقع اتورک پلتفرمی است که برای استفاده‌ی ایرانیان نیز مناسب‌سازی شده است.
از دیگر پلتفرم‌هایی که برای مدیریت تسک و پروژه در سطح بین المللی استفاده می‌شود و طرفداران زیادی دارد و در فهرست ریسرچ هم از آن نام برده شده Smartsheets است.

اسمارت شیتز و اتورک | Smartsheets and Atwork

اسمارت شیتز Smartsheet که در سال 2005 ایجاد شد، راهی آسان برای استفاده‌ی همه نوع کاربر فراهم کرده و بسیاری از کاربران بدون نیاز به ساخت پروفایل نیز می‌توانند از اسمارت شیتز استفاده کنند؛ همچنین با خودکارسازی هشدارها، ساده‌سازی گردش کار و انجام تأییدیه‌ها با چند کلیک، میزان وظایف تکراری را کاهش می‌دهد. نکته‌ای که اسمارت شیتز را به پلتفرمی جذاب تبدیل می‌کند که در سطح بین المللی شناخته شده این است که اطلاعات خاصی مانند وضعیت پروژه و شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPI) را نیز برای نمایش به سهامداران به نمایش می‌گذارد. در اینجا اتورک را با اسمارت شیتز مقایسه می‌کنیم.

Atwork Smartsheets

ماندی و اتورک | Monday VS Atwork

ماندی از دیگر نرم افزارهای مدیریت پروژه است که در سطح بین المللی شناخته می‌شود و به عنوان سومین نرم افزار محبوب در این حوزه در وبسایت ریسرچ معرفی شده است.
ماندی در واقع یک پلتفرم ابری یکپارچه است که راه‌حل‌های مدیریت پروژه و کار، خدمات CRM بازاریابی و فروش را ارائه می‌دهد. نرم افزار مدیریت پروژه اتورک کاربران را قادر می‌سازد تا با امکان اشتراک‌گذاری عکس‌ها یا پیوندها بر روی بوم‌های کاری ایده‌های خود را به اشتراک بگذارند و جلسات برین استورمینگ یا همان طوفان فکری خود را اینگونه برگزار کنند.
نرم افزار مدیریت پروژه ماندی امکاناتی نظیر گانت Gantt یا کانبان Kanban دارد که حجم و وظایف را در جداول نشان می‌دهد و تماشای فرآیند کاری را ساده‌تر می‌کند. از دیگر امکاناتی که ماندی را با آن می‌شناسند امکان اشتراک‌گذاری نامحدود فایل در آن است که این امکان را هم به کاربران می‌دهد تا برای فایل‌های شخصی خود دسترسی و پسورد قرار بدهند.
در اینجا نگاه کوتاهی به مقایسه اتورک و ماندی داریم و البته همواره توصیه می‌کنیم که برای مقایسه بهتر در پنل اتورک ثبت نام کرده و خودتان تجربه کار با نرم افزار مدیریت پروژه‌ی اتورک را به دست بیاورید.

Monday vs Atwork

نرم افزار برقراری ارتباط یا چت سازمانی

نرم‌افزار ارتباطی که گاهی نرم‌افزار ارتباطات داخل سازمانی نامیده می‌شود، عمدتاً پلتفرم‌های پیام‌رسانی فوری را در اختیار بخش‌ها قرار می‌دهد تا در مورد کارهای روزانه خود بحث کنند. در ایران کمتر سازمانی در اندازه‌ی میانی و با حدود 200 نیرو از نرم افزار سازمانی برای چت استفاده می‌کند و اغلب به تلگرام و امثال آن بسنده می‌کنند. عدم وجود نرم افزار ارتباطی سازمانی خاص موجب بروز معضلات متعددی نظیر از دست رفتن اطلاعات، ساخت گروه‌های متفرقه‌ی غیر کاری و… می‌شود.
نرم افزار چت و برقراری ارتباط سازمانی این امکان را برای شرکت‌ها فراهم می‌کند تا همه‌س صحبت‌ها بر اساس قوانین شرکت و در چهارچوب مشخصی باشد و تاریخچه‌ی آنها نیز مشخص باشد؛ بنابراین نرم افزار برقراری ارتباط یا چت سازمانی نیز از نرم افزارهای ضروری برای هر کسب‌وکاری به شمار می‌رود.
از نظر وبسایت ریسرچ معروف‌ترین نرم افزارهای چت سازمانی در جهان عبارتند از:
• اسلک Slack
• مایکروسافت تیمز Microsoft Teams
• گوگل ورک اسپس Google Workspace
• رینگ بلیز Ringblaze
• بیکنستاک Beaconstac
با هریک از این نرم افزارها بیشتر آشنا می‌شویم.

اسلک Slack نرم افزار پیام‌رسان در سازمان یا چت سازمانی

Slack یک نرم افزار ارتباطی است که راه‌حل‌های پیام رسانی فوری را برای هر نوع تیمی ارائه می‌دهد. اسلک به کاربران اجازه می‌دهد کاربران به صورت عمومی یا خصوصی باهم ارتباط برقرار کنند.
اسلک گروه‌ها را قادر می‌سازد تا با استفاده از Slack Connect روی کانال‌ها نظر بدهند. علاوه بر این، با کلیک بر روی پیشنهادات مربوط به به روز رسانی وضعیت یا حتی کاربران درخواست‌های زمان استراحت، مرخصی ساعتی و… خود را در آن ثبت کنند.

ویژگی های کلیدی Slack:

• به کاربران امکان می‌دهد فایل‌ها را به سرعت و ایمن به اشتراک بگذارند و روی آنها کار کنند.
• با ارائه به‌روزرسانی‌ها و اعلان‌های پیشرفت، اعضا را مشخص می‌کند.
• کاربران را قادر می‌سازد تا با استفاده از huddle با یک یا چند عضو تیم از طریق تماس یا ویدیو ارتباط برقرار کنند.
• ابزارهای اشتراک‌گذاری صفحه نمایش و طراحی را برای خلق ایده‌های خلاقانه‌تر ارائه می‌دهد.
• امکان جستجوهای پیشرفته در پیام‌های مستقیم یا گروه‌ها دارد.
• این امکان را دارد که با استفاده از برنامه تلفن همراه، فایل‌ها را در هر زمان به اشتراک بگذارید و مشاهده کنید.

قیمت گذاری اسلک: (در سال 2024)

Slack یک طرح رایگان به کاربران خود و همچنین طرح‌های حرفه‌ای با پرداخت (7.25 دلار در ماه) و طرح های تجاری (12.50 دلار در ماه) و یک طرح شبکه سازمانی سفارشی دارد. همچنین یک نسخه آزمایشی رایگان نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

slack dashboard

مایکروسافت تیمز، برنامه پیام‌رسان سازمانی

Microsoft Teams یک نرم افزار ارتباطی است که کنفرانس های ویدئویی، کنفرانس های صوتی و رویدادهای مجازی و سیستم پیام‌رسان نوشتاری را ارائه می‌دهد.
مایکروسافت تیمز به کاربران اجازه می‌دهد تا به صورت همزمان روی یک فایل کار کنند و به راحتی آنها را بازبینی کنند. تیم‌های مایکروسافت با خودکارسازی گردش‌های کاری، مانند ارسال به‌روزرسانی‌ها و اعلان‌های فوری و ارائه‌ تأییدیه، به ردیابی سریع وظایف کمک می‌کند.

ویژگی های کلیدی مایکروسافت تیمز:

• به کاربران اجازه می‌دهد برای ارسال پیام‌های خود از قبل برنامه‌ریزی کنند.
• برنامه‌ها و ابزارهای سفارشی مخصوص صنعت یا مشاغل مختلف را ارائه می‌دهد.
• فوراً پیام‌های همکاران را در سراسر جهان ترجمه می‌کند.
• اعضا را قادر می‌سازد تا جداول یا لیست‌هایی را در چت ارسال و بتوانند پیام‌ها را در جزئیات تجزیه و تحلیل کنند.
• توجه اعضا را به موضوعات مهم و دارای اولویت جلب می‌کند.
• امکان برقراری ارتباط با دستگاه‌های مختلف وجود دارد.

قیمت گذاری مایکروسافت تیمز (در سال2024):

مایکروسافت تیمز یک طرح رایگان و چند برنامه پولی برای استفاده‌های تجاری و شخصی ارائه می‌دهد که از 4 دلار/کاربر/ماه تا 12.50 دلار/کاربر/ماه متغیر است.

Microsoft Teams

نرم افزار پیام رسان گوگل ورک اسپس | Google Workspace

Google Workspace یک نرم افزار ارتباطی مبتنی بر مرورگر است که مجموعه‌ای از برنامه‌ و ابزارهای مشترک را ارائه می‌دهد. گوگل ورک اسپیس به کاربران امکان می‌دهد با استفاده از رابط ایمیل چت کنند؛ علاوه بر این، Google Workspace روی امنیت در سطح سازمانی کار می‌کند تا همه‌ی فایل‌های به اشتراک گذاشته شده و ذخیره شده ایمن باشند و از گم شدن آنها جلوگیری می‌کند.

ویژگی های کلیدی Google Workspace:

به کاربران امکان می‌دهد اسناد، ارائه‌ها و شیت‌های مه=ختلف را ایجاد و ادیت کنند.
فرصت‌های خلاقانه‌ای برای همکاری و طوفان فکری در یک صفحه با تخته سفید ارائه می‌کند.
به اعضا امکان می‌دهد روی فایل‌های خود کار کرده و آنها را از طریق تماس‌های ویدیویی برای یکدیگر ارسال کنند یا به نمایش بگذارند.
تقویم‌ها را بین اعضا به اشتراک می‌گذارد و برنامه‌ها را تا آخرین لحظه همگام‌سازی می‌کند.
گوگل ورک اسپیس روی موبایل نیز کار می‌کند و این امکان را به وجود می‌آورد تا کاربران با گوشی موبایل خود کارهایشان را انجام بدهند.

قیمت گذاری گوگل ورک اسپیس (در سال 2023):

Google Workspace یک نسخه آزمایشی 14 روزه رایگان و سه طرح، از 5.40 دلار/کاربر/ماه تا 18 دلار/کاربر/ماه و یک طرح سازمانی ارائه می‌دهد.

Google Workspace

نرم افزار پیام‌رسان رینگ بلیز | Ringblaze

Ringblaze یک پلت فرم ارتباطی است که برای مشاغل کوچک ایجاد شده و طیف وسیعی از ویژگی‌ها را برای یکپارچه سازی و مدیریت کانال‌های ارتباطی داخلی و خارجی ارائه می‌دهد. این نرم افزار پیام‌رسان تیم ها را قادر می سازد تا به طور موثر با هم کار کنند و اطمینان حاصل شود که تمام وظایف مهم به موقع انجام می شود.
نرم افزار پیام‌رسان رینگ‌بلیز امکان کار ریموت هم دارد. با کمک صندوق ورودی مشترک، کسب و کارها می‌توانند به راحتی تمام سوالات مشتری را مدیریت کنند و وظایف را به اعضای تیم مربوطه محول کنند. به طور کلی، Ringblaze یک راه حل حرفه‌ای و موثر برای مشاغل کوچک است.

ویژگی های کلیدی پیام رسان Ringblaze:

• به چندین کاربر اجازه می‌دهد تا هر مکالمه‌ای را در یک داشبورد مشترک داشته باشند.
• از تماس‌های غیر ضروری جلوگیری می‌کند و خدمات استثنایی به مشتریان ارائه می‌دهد.
• با رینگ‌بلیز می‌توان برای هر تماس یک کارشناس تعیین کرد.
• خدمات مشتری و تجربه کلی کاربر را از طریق ویجتی که می تواند به وب سایت شما اضافه شود، بهبود می بخشد
• پلتفرمی با طراحی بسیار زیبا و کاربرپسند است.
• به شما امکان می‌دهد با مخاطبان بین المللی خود در ارتباط باشید و با مشتریان در سراسر جهان در ارتباط باشید.

قیمت گذاری پیام رسال رینگ بلیز (در سال 2023):

کاربران می توانند از نسخه آزمایشی رایگان Ringblaze استفاده کنند. همچنین یک طرح ساده ارائه می دهد که هزینه آن 15 دلار در هر کاربر در ماه در صورت صورتحساب سالانه است.

Ringblaze

نرم افزار پیام رسان بیکنستاک Beaconstac

در حوزه نرم‌افزارهای تجاری کارآمد، مولد کد QR Beaconstac به عنوان یک ابزار همه کاره که به شرکت‌ها قدرت می‌دهد تا استراتژی‌های بازاریابی، ارتباطات و عملیاتی خود را ارتقا دهند. این راه‌حل مدیریت کد QR یکپارچه، ویژگی‌های زیادی را ارائه می‌کند که برای افزایش تعامل کاربر و ساده‌سازی فرآیندها طراحی شده‌اند و مورد اعتماد برندهایی مانند پپسی، آمازون، نستله و بسیاری دیگر است.

ویژگی های کلیدی پیام رسان Beaconstac:

• می‌توانید کدهای QR سفارشی ایجاد کنید که با هویت برند شما همخوانی دارد؛ یعنی آنها را با لوگو، رنگ‌های برند و الگوهای دلخواه خود شخصی‌سازی کنید.
• پشتیبانی از انواع کدهای QR، از جمله کارت ویزیت دیجیتال، پروفایل رسانه های اجتماعی، دانلود اپلیکیشن و غیره.
• محتوای مقصد کد QR خود را بدون تغییر خود کد با استفاده از کدهای QR پویا به روز نگه دارید.
• با تجزیه و تحلیل داخلی و ادغام Google Analytics، داده‌های ارزشمندی را در مورد اسکن کد QR، تعامل کاربر و بینش‌های جغرافیایی به دست آورید.
• کدهای QR را به طور یکپارچه در مواد چاپی، پلتفرم‌های دیجیتال و حتی محصولات فیزیکی ادغام کنید.
• با یک رابط بصری، حتی کسانی که تخصص فنی ندارند، می‌توانند به سرعت کدهای QR را برای اهداف مختلف ایجاد و اجرا کنند.
• مطابق با GDPR و SOC-2 نوع II.
• با بیش از 5000 CRM و ابزارهای منابع انسانی، از جمله Zapier و Salesforce ادغام می‌شود.

قیمت گذاری نرم افزار پیام رسان بیکنستاک (در سال 2023):

قیمت طرح اولیه 5 دلار در ماه، Lite با قیمت 15 دلار در ماه، Pro 49 دلار در ماه، و Plus 99 دلار در ماه است. بیکنستاک یک طرح Enterprise با قیمت گذاری سفارشی نیز دارد.

Beaconstac

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری یا CRM

یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری راه آسانی را برای کارآفرینان فراهم می‌کند تا اطلاعات ارزشمندی در مورد مشتریان خود ذخیره کنند؛ همچنین به آنها کمک می‌کند تا فرآیندهای کاری و رفتارهای مناسب بازاریابی را برای کمک بهتر به مشتریان مطالعه کنند. جدای از آن، سایر ویژگی‌های نرم‌افزار CRM شامل پشتیبانی مشتری و ابزارهای اتمام معامله است مانند سیستم فاکتور و مواردی از این دست.
در فهرست وبسایت ریسرچ 4 نرم افزار CRM به عنوان نرم افزارهای مدیریت مشتری معرفی شدند که عبارتند از:
• سیلز فورس کلاد Salesforce Sales Cloud
• هاب اسپات سیلز هاب HubSpot Sales Hub
• اسلیک فلو SleekFlow
• شیر کانتکتز منیجر Shared Contacts Manager
در این بخش از وبسایت اتورک منیجمنت بیشتر با این نرم افزارهای CRM آشنا می‌شویم. لطفا در نظر داشته باشید که اتورک تمامی امکاناتی که تا اینجا بیان شد را دارد و جزو تمامی نرم افزارهایی که به آنها اشاره کردیم از جمله CRM هست که برای اطلاعات بیشتر در این رابطه می‌توانید از صفحه CRM اتورک دیدن کنید.

نرم افزار CRM سیلز فورس سیلز کلاد | Salesforce Sales Cloud

Salesforce Sales Cloud یک نرم‌افزار CRM با کاربری آسان، مجموعه‌ای از راه‌حل‌ها و ابزارها را برای کمک به مدیران در راستای مدیریت عملیات و ارتباط بیشتر با مشتریا فراهم کرده است. داده‌های مرتبط مانند فعالیت مشتری، نمای کلی رقبا، وضعیت معاملات و سایر KPIها را برای دسترسی سریع‌تر روی داشبورد نمایش می‌دهد. Salesforce Sales Cloud با خودکار کردن تأییدیه‌ها با یک کلیک یا از طریق کشیدن و رها کردن، گردش کار یا همان فرآیند کاری را ساده می‌کند. جدای از این موارد این نرم افزار CRM امکان برقراری ارتباط داخل سازمانی و PDF کردن دیتاها را هم دارد.

ویژگی های کلیدی نرم افزار Salesforce Sales Cloud:

• برای کمک به بهبود استراتژی پیش بینی‌های خوبی را ارائه می‌دهد.
• مسیرها در نرم افزار طوری طراحی شدند که هرکدام به نمایندگان فروش مخصوص به خود برسند.
• در این نرم افزار CRM با کشیدن و رها کردن آیتم‌ها می‌توانید گزارش بگیرید.
• اطلاعات، تاریخچه و ارتباطات مشتری را در یک مکان امن جمع آوری و ذخیره می‌کند.
• با CRM سیلزفوری می‌توانید معاملات را تأیید کنید و تیم‌ها را در مورد وضعیت معاملات مطلع کنید که این کار با استفاده از تلفن همراه نیز امکان پذیر است.

قیمت گذاری Salesforce Sales Cloud:

Salesforce Sales Cloud یک طرح ضروری، حرفه ای، سازمانی و نامحدود ارائه می‌دهد که از 25 دلار برای هر کاربر در ماه شروع می شود تا 300 دلار در هر کاربر در ماه نیز پکیج دارد و 30 روز هم می‌توان از آن به صورت رایگان استفاده کرد.

Salesforce Sales Cloud

نرم افزار CRM هاب اسپات هاب | HubSpot Sales Hub

HubSpot Sales Hub یک پلت فرم CRM کامل است که کسب و کارها با هر نوع یا اندازه‌ امکان استفاده از آن را دارند.
این نرم افزار یکپارچه با سایر نرم‌افزارها و برنامه‌های HubSpot ادغام می‌شود تا اعضای تیم بتوانند روند فروش خود را سریع‌تر کنند. (این ادعای هاب اسپات است)؛ همچنین هاب اسپات سیستم اتومیشن هم دارد تا با چند کلیک عملیات فروش را سریع‌تر کند. CRM هاب اسپات سیستم اعلان نیز دارد و به کارشناسان ایمیل نیز ارسال می‌کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن بتوانند پاسخگوی مشتریان باشند.

ویژگی های کلیدی نرم افزار مدیریت مشتری HubSpot:

• قالب‌های خودکار دارد تا پیگیری سریع‌تر شده و در زمان صرفه‌جویی شود.
• گزارش تولید می‌کند تا مدیران با دید بهتری استراتژی تدوین کنند.
• امکان چت با مشتریان را دارد.
• امکان استفاده از CRM هاب اسپات با موبایل نیز وجود دارد.

قیمت گذاری نرم افزار CRM هاب اسپات سیلز هاب:

HubSpot Sales Hub یک طرح رایگان دارد و ارزان‌ترین طرح آن نیز از (45 دلار در ماه) شروع می‌شود و یک طرح حرفه‌ای (450 دلار در ماه) و یک طرح سازمانی (1200 دلار در ماه) نیز دارد.

HubSpot Sales Hub

نرم افزار CRM سیک فلو | SleekFlow

SleekFlow نرم‌افزار CRM مشهوری است که آن را به این موضوع می‌شناسند که روند فروش را ساده می‌کند. رابط کاربر پسند SleekFlow تمام کانال‌های ارتباطی از جمله واتس‌اپ، فیسبوک مسنجر، اینستاگرام DM و سایر کانال‌های ارتباطی را متمرکز می‌کند و امکان تعامل یکپارچه با مشتری را فراهم می‌کند؛ به عبارت دیگر امکان اتصال ویجت‌های دیگر را به پلتفرمش می‌دهد. نرم افزار CRM سیک فلو مکالمات را مدیریت می‌کند و امکان ارسال پاسخ خودکار هم دارد و داده‌های مشتری را ردیابی می‌کند تا تجربیات شخصی‌سازی‌شده را با ابزارهای اتوماسیون قدرتمند ارائه دهد. SleekFlow با ساده‌سازی ارتباطات مشتری به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا تجربه ارتباط با مشتری بهتری داشته باشند و فروش بهتری را تجربه کنند.

ویژگی های کلیدی SleekFlow:

• مدیریت مشتری را با اتصال کانال‌های ارتباطی و ویجت‌های پیام‌رسان مختلف آسان می‌کند.
• چت آنلاین برای پشتیبانی آسان و مداوم و سریع‌تر دارد که امکان ارسال پیام خودکار را نیز به کارفرمایان و کارشناسان فروش می‌دهد.
• امکان شخصی‌سازی کردن پیام‌ها را نیز دارد تا به دست آوردن سرنخ‌های فروش آسان‌تر شده و نرخ تبدیل مشتریان افزایش یابد.
• امکان ردیابی فعالیت‌ مشتریان وجود دارد تا خدمات پشتیبانی شخصی‌سازی شده و جذابی ارائه شود.
• با نرم افزار سی آر ام سیک فلو می‌توانید برای اجرای کمپین‌های بازاریابی هدفمند، مخاطبین را با استفاده از ویژگی‌هایی مثل برچسب‌گذاری و گروه‌بندی آنها را سازماندهی کنید.

قیمت گذاری CRM سیک فلو:

SleekFlow طرح‌های مختلفی را از نظر قیمتی ارائه می‌دهد، از یک طرح راه‌اندازی رایگان گرفته تا طرح‌های حرفه‌ای و ممتاز، با قیمت‌هایی از ۷۹ دلار در ماه تا ۳۴۹ دلار در ماه که به نسبت رقبا قیمت بالاتری دارد. سیک فلو پکیج‌های خاصی را نیز به شرکت‌هایی که نیاز خاص دارند ارائه می‌دهد که برای این منظور باید با آنها ارتباط بگیرید.

SleekFlow

نرم افزار بین المللی Shared Contacts Manager

شیرد کانتکتز منیجر Shared Contacts Manager چهارمین CRMپرکاربرد در جهان از نظر وبسایت ریسرچ است که در این بخش از وبسایت اتورک بیشتر با آن آشنا می‌شویم و ویژگی‌هایش را بررسی می‌کنیم تا دلایل شهرت و محبوبیت آن را متوجه شویم.
هر CRM بدون ابزار مدیریت تماس قابل اعتماد ناقص است و Shared Contacts Manager ادعا می‌کند که دقیقا همان چیزی است که هر شرکتی به آن نیاز دارد. این نرم افزار راه حلی ساده و قدرتمند برای سازماندهی مخاطبان و به اشتراک گذاری آن‌ها با اعضای تیم به صورت آنی و خودکار است. بدون انتقال دستی تماس، فقط با چند کلیک تماس‌ها اغنتقال داده می‌شوند.
در نرم افزار CRM شیرد کانتکتز منیجر می‌توانید امکان ویرایش یا اشتراک گذاری اطلاعات را به تک تک کاربران دارید. در این نرم افزار همه‌ی به‌روزرسانی‌ها بلافاصله برای همه در پایگاه داده بروزرسانی می‌شود.

ویژگی های شاخص Shared Contacts Manager:

محیطی را برای اشتراک‌گذاری آسان و بدون محدودیت تماس با کاربرانی که Gmail دارند، فراهم می‌کند.
ویرایش‌ها، حذف‌ها یا به‌روزرسانی‌های مخاطب بلافاصله برای همه‌ی کاربران انجام شده و قابل مشاهده می‌شود.
Shared Contacts Manager با بسیاری از نرم افزارها همخوانی دارد و می‌تواند دیتای آنها را بگیرد.
استفاده از این نرم افزار با دسک‌تاپ و دستگاه تلفن همراه امکان پذیر است.
امکان تنظیم سطوح دسترسی برای کاربران مختلف، از مشاهده تا ویرایش و اشتراک گذاری با دیگران.

قیمت گذاری نرم افزار سی آر ام Shared Contacts Manager:

قیمت گذاری این نرم افزار CRM انعطاف پذیر است و به تعداد کاربران بستگی دارد. اولین سطح برای 5 کاربر 9 دلار در ماه است، طرح بعدی برای 10 کاربر ماهانه 19 دلار هزینه خواهد داشت و سپس قیمت به صورت تدریجی به بالاترین سطح برای حداکثر 5000 کاربر می‌رسد که هزینه ماهیانه 595 دلار است.

Shared Contacts Manager

نرم افزار حسابداری | نرم افزار اداری ضروری

نرم افزار حسابداری باید امکاناتی داشته باشد که به کارفرمایان و مدیران مالی و حسابداران امکان مدیریت مالی تمامی بخش‌های شرکت را بدهد به عنوان مثال با آن بتوان تطبیق دقیق بانکی، دفاتر کل سازماندهی شده و محاسبات صحیح هزینه یا مالیات را انجام بدهند؛ همچنین نرم افزارهای حسابداری باید بتوانند گزارش‌های فوری تولید کنند و پیش‌بینی‌هایی درباره کسب‌وکار ارائه بدهند.
به عبارت دقیق‌تر نرم افزار حسابداری یک برنامه‌ی کامپیوتری است که می‌تواند تراکنش و حساب‌های مالی شرکت را ثبت، پیگیری و گزارش کند و می‌تواند روند حسابداری آنلاین را برای ساده سازی تحلیل و حسابرسی و بهبود تصمیم‌گیری انجام دهد.

نزم افزار اداری حسابداری نت سوئیت NetSuite

NetSuite یک نرم افزار حسابداری تجاری است که خدمات خودکار را به تصمیم گیرندگان، حسابداران و حسابرسان ارائه می‌دهد. این داده‌ها را به طور خودکار جمع آوری می‌کند تا به تسریع فرآیندها و آماده کردن شرکت‌ها برای فصل مالیات کمک کند. با سیستم خودکاری بدون خطا، مدیریت دارایی‌های ثابت و به‌روزرسانی و نگهداری آسان است. در نهایت، NetSuite تجزیه و تحلیل فوری دارد و یکپارچه سازی بانکی را آسان‌تر انجام می‌دهد.

ویژگی های کلیدی نرم افزار حسابداری NetSuite:

• محاسبه خودکار مالیات با جزئیات مورد تایید شما.
• تنظیم اجاره و اعلان زمان پرداخت.
• فورا تاخیر در پرداخت را برای دقت بهتر اعلام می‌کند.
• پشتیبانی از کارت و سایر گزینه‌های پرداخت بدون چک برای کمک به کاربران برای انجام سریع‌تر امور مالی.
• صورت‌های مالی را به صورت خودکار با شرکت‌های تابعه تطبیق داده و ادغام می‌کند.
قیمت نرم افزار حسابداری نت‌سوئیت:
قیمت نرم افزار حسابداری نت سوئیت بر اساس نیاز کاربر متفاوت است و خرید آن به صورت سفارشی خواهد بود.

NetSuite

نرم افزار حسابداری کوئیک بوک QuickBooks Online

QuickBooks Online یک نرم افزار حسابداری ابری است که به کاربران کمک می‌کند امور مالی خود را به راحتی سازماندهی کنند. این نرم افزار حسابداری به کاربران اجازه می‌دهد تا هر تراکنش را با تخصیص برچسب به آنها شخصی سازی کنند و به طور خودکار برچسب‌ها را برای تطبیق سریعتر دسته‌بندی می‌کند.
QuickBooks Onlineروندهای سود را ردیابی می‌کنند تا به کاربران کمک کنند از نقاط قوت خود بهترین استفاده را ببرند. این نرم افزار به کاربرانش در زمان مناسب نوتیفیکیشن ارسال می‌کند که برای پرداخت مالیات آماده شوند.

ویژگی های کلیدی نرم افزار QuickBooks Online:

• رسیدها را فوراً می گیرد و جزئیات مربوط به ردیابی هزینه را ذخیره می‌کند.
• صورت‌حساب‌های شخصی‌سازی‌شده را به ساعت‌های صورت‌حساب محاسبه‌شده خودکار اضافه می‌کند.
• برای جلوگیری از جریمه های دیرکرد، پیش پرداخت ها را برنامه‌ریزی می‌کند.
• فوراً هشدارهایی را برای مدیریت موجودی برای ذخیره کردن هزینه‌های ضروری ارسال می‌کند.
• امکان استفاده از اپلیکیشن موبایل برای دریافت اطلاعات یا اعلان‌ها را دارد.

قیمت نرم افزار QuickBooks Online:

QuickBooks یک آزمایش 30 روزه رایگان و یک برنامه ساده (30 دلار در ماه)، یک برنامه ضروری (55 دلار در ماه)، یک برنامه پلاس (85 دلار در ماه) و یک برنامه پیشرفته (200 دلار در ماه) ارائه می‌دهد.

quickbooks online

نرم افزار حسابداری سیج انتکت Sage Intacct

یکی دیگر از نرم افزارهای معروف بین المللی برای مدریت حسابداری نرم افزار حسابداری Sage Intacct است که نام آن در فهرست وبسایت‌ ریسرچ نیز به چشم می‌خورد.
نرم افزار حسابداری ابری Sage Intacct راه حل های مالی را برای کمک به کاربران برای ردیابی آسان جریان نقدی ارائه می‌دهد. برای مدیریت پول بدون دردسر، فعالیت‌های مالی چندین نهاد را ادغام می‌کند. تجزیه و تحلیل عملکرد کسب و کار با پنل آن دشوار نیست. Sage Intacct با تنظیمات متنوع خودکار و ثبت مسیرهای حسابرسی از بروز خطاها جلوگیری می‌کند.

ویژگی‌های کلیدی نرم افزار حسابداری Sage Intacct:

• 150 فرم مالی داخلی را برای گزارش‌های فوری و حرفه‌ای ارائه می‌دهد.
• همه پیام‌های مربوط به یک مشکل را نمایش می‌دهد و با فعال کردن تیم‌ها برای همکاری در یک صفحه، آنها را به راحتی حل می‌کند.
• امکان شخصی سازی تأییدیه‌ها و گردش کار را در مدیریت سفارش خرید دارد.
• با آن می‌توانید به‌طور خودکار محدودیت‌های هزینه را از طریق برنامه تلفن همراه تنظیم کنید.

قیمت نرم افزار حسابداری Sage Intacct:

اطلاعات دقیق درباره‌ی قیمت این نرم افزار در دست نیست لطفا اگر اطلاعات دقیق دارید ما را باخبر کنید.

Sage Intacct

نرم افزار منابع انسانی، از نرم افزارهای اداری ضروری

نرم افزار منابع انسانی راه حل‌های دیجیتالی را برای متخصصان منابع انسانی فراهم می‌کند تا فایل‌های کارکنان را ذخیره کنند و پرداخت حقوق و دستمزد و مزایا را ساده کنند. جدای از آن، راه‌حل‌هایی نیز ارائه می‌کند که کارگران را قادر می‌سازد تا زمان خود را به طور مستقل پیگیری کنند و بازخورد عملکرد را دریافت کنند. از دیگر ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌توان به فرآیندهای ساده‌سازی و استخدام، مدیریت استعداد و توسعه آموزش اشاره کرد. باهم بهترین نرم افزارهای مدیریت منابع انسانی در جهان از نظر وبسایت معتبر ریسرچ را بررسی می‌کنیم.

نرم افزار منابع انسانی پی‌لو سیتی Paylocity

از زمان آغاز به کار در سال 1997، Paylocity بهترین خدمات را با ویژگی‌های اتوماسیون خود به متخصصان منابع انسانی و کارکنان شرکت ارائه داد و از همان ابتدای کار وارد لیست بهترین‌ها شد. این نرم افزار منابع انسانی یک ابزاری ارائه می‌دهد که به کارمندان اجازه می‌دهد چک‌های حقوقی خود را مشاهده کنند یا درخواست مرخصی 24/7 ثبت کنند. Paylocity کاربران را تشویق می‌کند تا با لایک‌ها، واکنش‌ها و نظرسنجی‌ها با یکدیگر تعامل داشته باشند و حس جامعه آنلاین را تقویت می‌کنند.

ویژگی های کلیدی نرم افزار حسابداری Paylocity:

• پایگاه داده‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که شامل منابع مربوط به دستمزدها، مزایا و قوانین ایالتی در یک مرکز است.
• متخصصان HR را با مدیران حسابداری مرتبط می‌کند.
• برای مدیریت سریع‌تر، امکان اختصاص دادن وظایف فرآیندهای کاری را ساده‌تر می‌کند.
• کارمندان را قادر می سازد تا پیشرفت خود را در دوره های آموزشی از طریق پنل مشاهده کنند.
• در Paylocity با استفاده از برنامه تلفن همراه به اطلاعات حقوق و دستمزد در هر دستگاهی دسترسی خواهید داشت.

قیمت نرم افزار منابع انسانی Paylocity:

متاسفانه اطلاعات دقیق در این رابطه وجود ندارد.

Paylocity

نرم افزار منابع انسانی ADP Workforce Now

از دیگر برنامه‌های منابع انسانی پیشرو و معروف در در جهان آی‌دی‌پی ورک‌فور ناو ADP Workforce Now است. ADP Workforce Now با ارائه‌ی مجموعه‌ای کامل از ابزارهای مدیریت سرمایه انسانی، به بخش‌های مختلف منابع انسانی کمک می‌کند تا داده‌های کارکنان را مدیریت کرده و وظایف را به راحتی انجام دهند. ورود داده‌ها را فقط یک‌بار فعال می‌کند و به‌طور خودکار آن‌ها را در گردش‌های کاری دوباره پر می‌کند.
ابزارهای اتومیشن نرم افزار حسابداری ADP Workforce Now کار را برای کارمندان آسان می‌کند تا مسائل مربوط به منابع انسانی را به راحتی حل کنند. علاوه بر این ADP Workforce Now با اجازه دادن به استخدام‌کنندگان برای تکمیل الزامات اسناد به صورت دیجیتالی حتی قبل از روز اول به فرآیندهای نصب کمک می‌کند.

ویژگی های کلیدی نرم افزار جسابداری ADP Workforce Now:

• به‌طور خودکار یادآورها یا به‌روزرسانی‌ها را برای هر کارمندی ارسال می‌کند.
• ماشین حساب مالیاتی داخلی را برای پردازش سریع‌تر حقوق و دستمزد دارد.
• توسعهی فردی و تیمی حرفه‌ای را از طریق دوره‌های آموزشی فراهم می‌کند.
• هویت کاربران را در پروفایل‌هایی محفوظ نگه می‌دارد.
• بینش‌های تاثیرگذار و گزارش‌های خوبی را از طریق نظرسنجی‌ و معیارهای مختلف در برابر رقبا ایجاد می‌کند تا به منابع انسانی در بهبود استراتژی‌ها و سیاست‌ها کمک کند.
• امکان مدیریت شیفت کارمندان با برنامه موبایل نیز دارد.

قیمت نرم افزار منابع انسانی ADP Workforce Now:

ADP Workforce Now چهار طرح را با قیمت گذاری سفارشی ارائه می‌دهد و برای دیدن قیمت آن باید سفارش خود را در وبسایت ثبت کنید.

ADP Workforce Now
نرم افزار مدیریت منابع انسانی پی‌کام Paycom

Paycom یک نرم افزار همه کاره منابع انسانی است که استخدام، مدیریت زمان و استعداد و حقوق و دستمزد را ارائه می‌دهد. این نرم افزار منابع انسانی به کارگران امکان می‌دهد تا نگرانی‌های خود را با اطمینان به منابع انسانی مطرح کنند و آنها را برای حل سریع‌تر به کارکنان مناسب اختصاص دهد.
Paycom با برنامه ریزی برای خود، مدیران و مدیریت 360 درجه و همه‌جانبه‌ی بررسی برای بازخورد عملکرد بهتر به کاربران و کارمندان کمک می‌کند تا در تمامی ابعاد کاری خود بهبود پیدا کنند. در نهایت این برنامه‌ی منابع انسانی یک ماتریس شایستگی برای اطمینان از اینکه کارکنان به طور عادلانه پاداش بگیرند، ارائه می‌دهد.

ویژگی های کلیدی نرم افزار مدیریت منابع انسانی Paycom:

• کارکنان را تشویق می‌کند تا مهارت و توانایی‌های خود را هرچه سریع‌تر ارتقا بدهند.
• کارگران را قادر می سازد تا از طریق ابزارهای اتومیشن، حقوق و دستمزد خود را پردازش کنند و به طور خودکار پرداخت ها را با صورت‌های مالی شرکت تطبیق می‌دهد تا از صحیح بودن آن اطمینان داشته باشند..
• انجام تغییرات داده به صورت خودکار برای ارائه‌ی یک مسیر حسابرسی واضح.
• ایجاد نمودارهای سازمانی را برای ردیابی آسان‌تر امور و ایجاد نقش ها و وظایف اختصاصی برای کارمندان.
• امکان استفاده با تلفن همراه را نیز دارد.

قیمت نرم افزار منابع انسانی Paycom:

متاسفانه اطلاعات دقیق در این رابطه وجود ندارد.

Paycom

نرم افزار اداری همه جانبه اتورک

اتورک نرم افزار اداری اما همه جانبه است و به این موضوع در قسمت‌های مختلف وبسا‌یت روبرو اشاره شده است اما منظور از این عبارت چیست؟
اتورک یک نرم افزار ضروری برای شرکت و سازمان‌ها به شمار می‌رود که توسط نوابغ ایرانی ساخته شده و در ایران و اروپا به فروش می‌رسد. اتورک تمامی نیازهای نرم افزاری شرکت را بر آورده می‌کند به این معنا که می‌توان از اتورک به عنوان نرم افزار مدیریت منابع انسانی، مدیریت تسک و پروژه، مدیریت ارتباط با مشتری یا همان CRM و نرم افزار مدیریت فایل و حتی مدیریت پروژه‌های شخصی یا فایل‌های حسابداری استفاده کرد.
علاوه بر مواردی که اشاره شد نرم افزار اتورک در پنل خود سیستم چت نیز دارد و نرم افزار پیام‌رسان سازمانی نیز محسوب می‌شود و امکان چت و پرسیدن سوالات از AI یا همان هوش مصنوعی را هم دارد.

Atwork logo
Atwork logo

ویژگی‌ها شاخص نرم افزار اداری همه جانبه اتورک

• پنل کاربرپسند و بدون نیاز به آموزش.• امکان استفاده رایگان از تمامی امکانات اتورک برای 3 نفر.
• امکان استفاده از نرم افزار اتورک به دو زبان فارسی و انگلیسی.
• مناسب‌سازی شده برای نیازهای ایرانیان و جامعه‌ی بین‌المللی.
• دارای سیستم اتومیشن جذاب برای کاهش میزان انجام کارهای تکراری.
• پشتیبانی از انواع دیتا تایپ‌ها.
• امکان ایجاد پروفایل شخصی برای هر کاربر.
• عدم نیاز به دانلود ده‌ها نرم افزار و استفاده تنها با ورود به پنل کاربری اتورک.
و صدها امکان دیگر؛ لطفا برای آشنایی بیشتر با اتورک از صفحه امکانات اتورک استفاده کرده یا از طریق دکمه‌ی موجود در بالای همین صفحه وارد پنل شوید.
تیم فنی اتورک به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات و آماده‌ی پشتیبانی شماست؛ برای ارتباط با ما لطفا از طریق چت آنلاین با ما در ارتباط باشید یا به صفحه‌ی ارتباط با ما مراجعه کنید.