راه حل عملی برای یکپارچه سازی سازمانی

در دوره و زمانه‌ای که هر کسب‌و کاری به دنبال توسعه و پیشرفت است، یکپارچه‌ سازی سازمانی یک عنصر کلیدی برای رسیدن به این هدف محسوب می‌شود. در این بین ابزار مهمی همچون نرم‌افزار یکپارچه‌ سازی سازمانی به شما کمک می‌کند تا محصولات جدید خود را توسعه داده و خدمات مشتریان را بهبود دهید.
البته این تنها فایده نرم‌افزار یکپارچه ‌سازی سازمانی نیست، وقتی با کمک این ابزار همکاری متقابل در سازمان افزایش پیدا کند، خواه ناخواه کارایی داخل سازمانی نیز بیشتر شده و در نهایت سازمان می‌تواند در محیط رقابتی امروز بهتر عمل کند. با اَتورک همراه باشید تا بیشتر به بررسی راه حل عملی برای یکپارچه‌سازی سازمانی بپردازیم.

یکپارچه سازی سازمانی چیست؟

یکپارچه سازی سازمانی یکی از استراتژیک‌ترین سرمایه‌گذاری‌هایی است که هر سازمانی می‌تواند انجام دهد.
مفهوم یکپارچه ‌سازی سازمانی این است که همه اشکال داده‌های سازمان ترکیب و جمع آوری شده و سپس این اطلاعات ضروری سازمان در یک مکان مشخص برای استفاده اعضا قرار بگیرد.
با کمک یکپارچه سازی سازمانی قسمت‌های مختلف و وابسته به هم در یک سازمان طوری با یکدیگر همکاری می کنند که تغییرات و نیازهای متقابل آنها به سرعت حل می‌شوند. با این حال هدف‎های مشترک سازمان فراموش نشده و همه برای رسیدن به این اهداف تلاش می‌کنند.
بخش‌های دخیل در یکپارچه‌سازی سازمانی می‌توانند شامل واحدهای مختلف سازمانی و حتی شرکای خارجی سازمان باشند که همگی بخشی از سیستم سازمانی محسوب می‌شوند.
نرم افزار یکپارچه سازی سازمانی، از جمله نرم‌افزار مدیریت وظایف اَتورک و نرم افزار مدیریت تسک یک ابزار ایده آل برای رسیدن به این هدف است. چرا که تمام دیتاهای سازمان را در یک نقطه جمع آوری می‌کند و تمام اعضا تیم و سازمان می‌توانند به راحتی به آنها دسترسی داشته باشند.
حتی می‌توان در داخل نرم افزار یکپارچه سازی سازمانی اطلاعات سازمان را بر اساس سیاست کاری کسب‌و کار یا درجه اهمیت طبقه‌بندی کرد تا افراد خاصی به هر دیتا دسترسی داشته باشد.
فرض کنید در زمان تماس با مشتری با یک سوال از سمت او مواجه می‌شوید که خود به تنهایی پاسخ آن را نمی‌دانید و در آن لحظه همکار شما که در جریان پاسخ مشتری است، در دسترس شما نیست.
در چنین شرایطی وجود یک نرم‌افزار یکپارچه سازی سازمانی به شما کمک می‌کند در کمترین زمان ممکن و با یک بررسی سریع در اطلاعات ذخیره شده در نرم افزار به نیاز مشتری پاسخ دهید. به همین سادگی رضایت مشتری از کسب‌و کار شما به شکل چشم‌گیری افزایش پیدا می‌کند.

benefit managing company

مزایای یکپارچگی و استفاده از نرم افزار یکپارچه سازی سازمانی

 

به طور کلی یکپارچگی سازمانی زمانی ایجاد می‌شود که اهداف سازمان با تاثیرات بیرونی و درونی همسو شده باشند. این نوع همسو بودن باعث تاب‌آوری سازمان در برابر عوامل خارجی مثل مدل کسب‌و کار، هزینه‌ها، عوامل سیاسی و اجتماعی می‌شود.
علاوه بر این، یکپارچه سازی نرم‌افزارهای سازمانی یک دید جامع از مشتریان، داده‌های سازمان، مدیریت وظایف و وضعیت کسب‌و کاری سازمان‌ به شما می‌دهد.

 


درست به همین دلیل است که می‌توانید تجربه بهتری برای مشتری ایجاد کرده و گردش کار درون سازمانی را بهبود دهید. چون وقتی با کمک نرم‌افزار یکپارچه سازی سازمانی، همچون نرم‌افزار مدیریت تسک اَتورک، کارها را درست انجام دهید، کارآمدتر، سازنده‌تر و در عین حال سودآورتر خواهید بود.
این موارد تنها بخشی از مزایای یکپارچه سازی سازمانی بودند، در ادامه به صورت کوتاه به این سوال پاسخ می‌دهیم که چرا یکپارچگی و استفاده از نرم‌افزار یکپارچه سازی سازمانی مهم است و چرا این نرم‌افزار به عنوان راه حل عملی برای یکپارچه سازی سازمانی معرفی شده است؟

ü یک نرم افزار یکپارچه سازی سازمانی تمام داده‌های سازمان را به شکل جداول و اسناد طوری جمع‌آوری می‌کند که به راحتی قابل دسترس باشد و هیچ بخش مهمی از اطلاعات اشتباهاً حذف نمی‌شوند.

ü استفاده از این نرم‌افزارها درصد خطای ورود دیتا را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. چون دیگر نیازی به وارد کردن اطلاعات آن هم به صورت دستی نیست.
ü ذخیره‌سازی داده‌ها در نرم‌افزار مدیریت تسک باعث افزایش همکاری تیم می‌شود. چون همه اعضا به این اطلاعات دسترسی دارند و می‌توانند آن اطلاعات را برای هر نفر که نیاز دارد ارسال کنند.
ü یکپارچه سازی نرم افزارهای سازمانی باعث رشد 6 برابری خدمات مشتری می‌شود، به این دلیل که هر آنچه برای رفع نیاز مشتری لازم است، در کمترین زمان ممکن و به درستی در دسترس تیم قرار دارد.
ü جمع آوری اطلاعات سازمانی در ابزار کمکی همچون نرم‌افزار مدیریت وظایف اَتورک باعث 10 تا 20 برابر شدن بهره‌وری، بازدهی تیم و صرفه‌جویی در زمان می‌شود.
ü با کمک یکپارچگی می‌توانید اطلاعات مشتریان خود را به صورت آنلاین جمع‌آوری و مدیریت کنید و به این ترتیب کمپین‌های بازاریابی بهتر پیش می‌رود، چون می‌توانید پیام‌های شخصی‌سازی شده برای مشتریان خود ارسال کنید و گفته می‌شود 72% مشتریان به پیام‌های شخصی‌سازی شده بازاریابی پاسخ می‌دهند.
ü نرم افزار یکپارچه سازی سازمانی چند نوع سیستم و نرم افزار را در یک پلتفرم ترکیب می‌کند؛ بنابراین می‌توانید از نرم‌افزارهای مختلف آن هم به صورت متمرکز استفاده کنید.
ü در نهایت اینکه، یکپارچه سازی نرم‌افزارهای سازمانی باعث بالا بردن روحیه کارکنان می‌شود. به این دلیل که آنها می‌توانند با وجود این ابزارهای حیاتی در کسب‌و کار بهتر با هم کار کنند و بازدهی بالاتری داشته باشند.

اَتورک نرم افزار همه جانبه مدیریت کسب‌ و کار

نرم افزار اتورک یک راه حل عملی برای یکپارچه سازی سازمانی شما است. تنها با کمک یک پنل یکپارچه اتورک، دیگر نیازی به ده‌ها نرم‌افزار مختلف برای مدیریت تسک کسب و کار خود ندارید.
همه چیز در یک نقطه متمرکز شده و می‌توانید مدل‌های مختلف دیتا را با کمک هوش مصنوعی و ابزارهای قدرتمند مدیریت وظایف جمع آوری و مدیریت کنید.با پلتفرم هوشمند مدیریت کسب‌وکار اَتورک می‌توانید سریع و دقیق و بر اساس داده‌ها تصمیم‌گیری کرده و با وجود ابزارهای متنوع آن فرآیندهای کاری سازمان خود را بهینه سازی کنید.
برای مدیریت پروژه سازمان خود می‌توانید از ابزارهای مدیریت پروژه که به شکل جداول هوشمند تا کانبان و داشبورد تصویری در اختیار شماست استفاده کنید.
اگر به دنبال بهبود و مدیریت ارتباط با مشتریان خود هستید، این ابزار جوابگوی نیاز شماست، زیرا از اَتورک به عنوان یک CRM یا نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری نیز می‌توانید استفاده کنید یا منابع انسانی خود را مدیریت نمایید.

پس بیش از این تردید نکرده و برای استفاده از این نرم افزار همین الان ثبت نام کنید و از پشتیبانی تیم اَتورک در 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته بهره‌مند شوید.